Ňufík - Bunny - Králíček - plyšáček 20 cm Hush Hush Plush

Plyšáci Hush Hush Plush – jsou plyšáci ze sametově jemného plyše. Každé z plyšových zvířatek je vyrobeno s důrazem na vysokou kvalitu použitých materiálů a kvalitu zpracování. Tvar plyšáků Hush Hush Plush rozhodně není náhodný! Snažili jsme se tvar navrhnout tak, aby se Vám plyšáci co nejsnáze objímali a hladili. Díky kombinaci superjemné plyše a speciální měkké výplně jsou tito plyšáci vyloženě stvořeni pro mazlení. Proto jsou plyšáci Hush Hush Plush návykovým společníkem pro všechny bez omezení věku - od malých dětí, přes teenagery až po babičku nebo dědečka. Můžete jimi zkrátka obdarovat kohokoli koho máte rádi :)

Recenze našich zákazníků:

"Anet K.

Dnes dorazil a je úplně sametový. Trochu jsem se bála, ale je krásný - takového králíčka doma ještě nemáme ????"

"Nikola D.

Máme ježečka a moc se mi líbí bodliny a celkově zpravocování. Na dotyk je opravdu příjemný."

Skladem (> 5 ks)
Kód: HH90050
290 Kč –14 % 249 Kč
Kategorie: Plyšáčci 20 cm
bunny w 1110x1536
Novinka
290 Kč –14 %

O Hush Hush Plush

Našim cílem bylo vytvořit takového plyšáka, který by byl velice příjemný na dotyk a zároveň svým designem dokázal oslovit všechny věkové kategorie. Z tohoto důvodu jsme pro výrobu zvolili ty nejjemnější materiály a užili minimalistického designu, tedy velkého oválného těla s malými oušky a nožičkami. Tento tvar plyšáci také nemají náhodou, dostali ho z toho důvodu, aby se dali dobře obejmout a přimáčknout k sobě. Navíc, a to jsme původně ani nezamýšleli, se dají díky tomuto tvaru dobře využít i jako polštářek.

Díky tomu je můžete používat i na plyšákovou terapii mazlením. Jejich hlazení a objímání probouzí Vaší klidnější, něžnější a vlídnější stránku. Plyšáci Hush Hush Plush Vám tak pomohou čelit nejrůznějším stresovým událostem a obdobím.

 

 

Velikosti: Plyšáci jsou dostupní ve dvou velikostech. Větší z nich (40 cm) je vzhledem ke svým rozměrům vhodný spíše na doma, kde oceníte zejména jeho ideální velikost pro objetí a současně větší plochu k hlazení. Menší (20 cm) je pak velice oblíbený jako kamarád do batohu na nejrůznější cesty ať už za dobrodružstvím, nebo například do školy či školky. Stejně tak si ho ale můžete vzít i do práce :)

Použití: Jak již bylo řečeno, jsou to především parťáci na mazlení. Nicméně se stále častěji setkáváme i s tím , že je zákazníci s oblibou užívají jako bytový doplněk, třeba v podobě polštářků na pohovku.

 

 

Hush Hush Plush - Plyšová zvířátka