Mechanic Ruské kolo 327 dílů

Stavebnice ruského kola od značky Bauer. Stavebnice má celkem 327 dílů. Stavebnice umožňuje konstrukci mechanických prvků, které je možné otáčením kličky mechanciky rozpohybovat.

Skladem (> 5 ks)
Kód: B185
599 Kč –30 % 421 Kč
Kategorie: Mechanic
mechanic ruske kolo 327 dilu
599 Kč –30 %

Stavebnice ruského kola od značky Bauer. Stavebnice má celkem 327 dílů. V krabici naleznete také mašinku s dvěma vagónky a autíčko. Stavebnice umožňuje konstrukci mechanických prvků, které je možné otáčením kličky mechanciky rozpohybovat. Jde o konstrukčně náročnější stavebnici, která je vhodná spíše pro starší děti (nebo společné stavění s rodiči). Ke stavebnici jsme pro Vás připravili stručný obrázkový návod, tak aby se Vám kolo lépe stavělo. Pokud by se k Vám návod nedostal, kontaktujte nás prosím a my Vám jej zašleme v elektronické podobě. Nicméně pokud není Vašim cílem postavit přímo ruské kolo, pak stavebnice poslouží jako skvělý základ pro kreativní hraní se spoustou dílku. Níže si můžete prohlédnout, co dalšího lze z dílků sestavit.

IMG_25089

Přestože jsme DROBNE-HRACKY.cz, tak tato stavebnice rozhodně drobná není. Níže naleznete obrázek všech dostupných stavebnic mechanic a porovnání jejích velikostí dle počtu dílků. Stavebnice ruského kola má nejdelší stranu krabice přes 40 cm.

IMG_24774